آموزش اصولی در فرایند کارآموزی واردات و صادرات

کارآموزی واردات و صادرات در شرکت مهرسا بازرگان از شرایط و ویژگی های متمایزی برخوردار است. لازم است بگوییم که: این دوره آموزشی برای افرادی مناسب است که می خواهند به شکل حرفه ای نحوه اصولی فرایند های واردات و صادرات را یاد بگیرند. یعنی افراد می توانند پس از پایان دوره در مجموعه های تجاری که به کارشناس بازرگانی نیاز دارند استخدام شوند. درباره کارآموزی واردات و صادرات، باید بگوییم که تسلط نسبی شما به زبان انگلیسی مورد انتظار است.

شرایط کارآموزی در شرکت مهرسا بازرگان آیریک

 • مدت کارآموزی ۶ماه (تایم کاری منعطف)، شرایط سنی یا تحصیلی ندارد.
 • شروع: یک هفته آموزش مباحث علمی و تئوریک
 • ادامه: شش ماه واردات از امارات و چین توسط شما به صورت عملی زیر نظر شرکت
 • جذب یا معرفی به کار تضمینی برای افراد واجد شرایط پس از پایان دوره
 • امکان پرداخت شهریه به صورت اقساط بلند مدت

*در صورتی که امکان سفر به دبی را داشته باشید، مدت 3روز نیز به صورت عملی در دفتر دبی ما فعالیت خواهید کرد(امکان سفر اقساطی به دبی).

کارآموزی واردات و صادرات در مجموعه مهرسا بازرگان این فرصت را به شما می دهد تا در ابتدا با محیط کار واقعی که در آینده قرار است با آن مواجه شوید، قرار بگیرید. این موضوع بسیار مهم، سرعت آموزش و میزان تجربه شما را افزایش می دهد و حس اعتماد به نفس را در وجودتان دو چندان می کند. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید به شکل عملی با پروژه های واقعی آموزش خود را شروع کنید؛ پیشنهاد صمیمانه ما به شما این است که از شرایط ویژه کارآموزی به بهترین شکل استفاده کنید.

فرم اطلاع از تخفیفات

جهت اطلاع از آخرین تخفیف های ما فرم زیر را پر کنید:

  اگر بخواهم درباره کارآموزی واردات و صادرات در شرکت مهرسا تجربه شخصی خودم را بگم. این کارآموزی به من کمک کرد تا با دید جدیدی به تجارت های جهانی نگاه کنم. از نظر من آموزش اقتصاد هیچ جا تموم نمیشه و هیچ کس نمی تواند این ادعا را داشته باشد که همه چیز را می داند. اما من برای شروع واقعا خوشحالم که با این تیم حرفه ای آشنا شدم.
  آیکون شخص
  محمد باباشاهی
  کارآموز سابق صادرات و واردات

  نظر کارآموزان در مورد دوره کارآموزی ههرسا

  برای مشاهده شرایط کارآموزی کلیک نمایید

   

  جهت گرفتن نوبت برای مشاوره کارآموزی کلیک کنید

  برای مشاهده مقالات مرتبط با کارآموزی کلیک نمایید