پرداخت بین المللی

پرداخت بین المللی و حواله ارزی

 
علی رقم تلاش های روز افزون جوانان ایرانی، کشور عزیزمان با سختی های بسیاری مواجه است و همواره تحریم های جدیدی پا به عرصه می گذارند. اما با وجود این شرایط سخت، شرکت های بازرگانی پیشرو از جمله مهرسا بازرگان همواره در حال دور زدن این تحریم ها و ایجاد شرایطی امن برای ارتباط جهانی هستند. بنابراین مجموعه مهرسا کلیه خدمات پرداخت بین المللی و حواله ارزی را با بالاترین سطح کیفیت و رضایت به مشتریان حود ارائه می دهد.

مزایای پرداخت بین المللی با مهرسا

  • سرعت در ارسال و دریافت حواله به سراسر دنیا
  • گزارش گیری فوری از وضعیت حواله ارزی
  • کارمزد بسیار پایین تر
  • بدون محدودیت در جابه جایی روزانه از حساب های بانکی
حساب باز
وصولی
اعتبار اسنادی

حواله ارزی چیست؟

به نقل و انتقال و همچنین واریز ارز به یک حساب بانکی و یا یک گیرنده با یک حساب مشخص حواله ارزی می گویند. پرداخت های بین المللی و حواله ارزی انواع مختلفی دارد که شامل حواله مستقیم و غیر مستقیم است که می تواند به شکل داخلی از یک کشور و یا از کشوری خارجی به یک حساب بین المللی ارسال گردد. گیرنده حواله می تواند یک شرکت حقوقی یا یک شخص باشد. انجام حواله های ارزی با توجه به شرایط بانک مقصد، از زمان ارسال آن می توانند از 1 تا 72 ساعت زمان ببرند. البته روزهای شنبه و یکشنبه در بین این بازی زمانی محاسبه نمی شود و فقط روز های دوشنبه تا جمعه در طول هفته زمان مناسبی برای ارسال حواله های بین المللی محسوب می شود.
 
مجموعه مهرسا بازرگان با ارائه خدمات پرداخت به صورت بین المللی از مبلغ 500 میلیون تومان (در فرایند های تجاری) تا مبالغ مورد نظر شما؛ آماده خدمت رسانی به هم میهنان گرامی می باشد.
جهت دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان مهرسا در ارتباط باشید.
پرداخت امن
خرید اینترنتی
من در سال گذشته مبلغ 2 میلیارد تومن را به حساب یکی از دوستانم در شهر شنزن چین ارسال کردم. این تراکنش بین المللی را به شرکت مهرسا سپردم چون هیچ سررشته ای درباره آن نداشتم.
آیکون شخص
محمد رحمانی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید