مدیریت بازرگانی

خدمات مشاوره تخصصی مهرسا بازرگان

یکی از راه های افزایش سرمایه در بازارهای جهانی، واردات و صادرات محصول است. همواره کشورها به دلیل کمبود منابع گوناگون از طریق واردات و صادرات نیازهای مختلف خود را برطرف می کنند. در این موقعیت دریافت مشاوره واردات و صادرات به شما کمک می کند تا نیاز بازارهای جهانی را بشناسید و همچنین با قوانین و مقررات مهم کشور مبدا و مقصد و نحوه ترخیص کالا آشنا شوید. در حال حاضر مجموعه های بسیاری به ارائه این گونه خدمات می پردازند. اما اگر این خدمات توسط کارشناسان و متخصصین حوزه بازرگانی و گمرکی به مشتریان ارائه شود؛ منجر به کاهش خطا در فرایندهای خرید و ترخیص کالا می‌ گردد. در ادامه به مزیت های مشاوره بازرگانی می پردازیم.

مزیت های مشاوره واردات و صادرات

  • افزایش سرعت در فرایند واردات و صادرات
  • کاهش هزینه‌ ها
  • جلوگیری از بروز اشتباهات
  • کسب اطلاعات به‌ روز
استراتژی
آنالیز
نتیجه

مجموعه مهرسا بازرگان با صادرات انواع کالا و محصولات ایرانی به کشور های امارت، عراق و افغانستان، همواره از تولیدکنندگان داخلی حمایت می کند. همچنین این مجموعه، واردکننده تخصصی انواع کالا ها و تجهیرات صنعتی از کشورهای چین و امارت به داخل کشور می باشد. کارشناسان با تجربه مهرسا همواره آماده ارائه دانش و تجربیات خود به مشتریان گرامی هستند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره واردات و صادرات، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تجارت و بازرگانی
تحلیل چارت بازرگانی
با سلام. من یکی از مشتریان مهرسا بازرگان هستم و از مهم ترین دغدغه های من انتخاب یک کشور مناسب برای صادرات محصولات تولیدی مجموعه بود. این موضوع خیلی مهم است که چه کشوری به محصولات ما بیشتر از بقیه کشور ها نیاز دارد و با صادرات به آن منطقه سود بیشتری نصیب ما می شود. ما با دریافت مشاوره و راهنمایی از کارشناسان مهرسا تصمیم گرفتیم که قطعات فولادی تولیدی را به کشور امارات صادر کنیم.
آیکون شخص
سعید رحیمی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید