صادرات به عراق

صادرات محصولات ایرانی به عراق

یکی از مهم ترین شرکای تجاری ایران، کشور عراق است. حمل و نقل کالا از ایران به عراق کم هزینه و سریع است زیرا مرز گسترده ای بین این دو کشور وجود دارد. به همین دلیل تولید کنندگان ایرانی سود بسیاری را از صادرات به عراق دریافت و ارز را وارد کشور می کنند. به واسطه این فرایند دولت ایران نیز از مسئله صادرات حمایت می کند و برای کمک به تجار ایرانی، شرایط خوبی را جهت ارسال کالا فراهم کرده است. با این وجود ارسال محصولات به عراق قوانین مختلفی دارد که قبل از هر اقدامی باید از آن مطلع باشید. مهرسا بازرگان در کنار شماست تا با آگاهی از تمامی قوانین و مقررات، تجارتی امن را برای شما فراهم کند.

مزایای صادرات به عراق:

  • حمل و نقل زمینی با هزینه های کم و در دسترس
  • نزدیکی مذهبی و فرهنگی مردم دو کشور
  • وجود معابر گمرکی و همچنین بازار‌های مرزی مختلف
  • سرعت و سهولت در فرایند معادلات و همچنین خدمات پس از فروش
ارزیابی بازار
ثبت قرارداد
حمل کالا

مجموعه مهرسا بازرگان از جمله شرکت های معتبر در زمینه صادرات انواع محصولات و کالا های مورد نظر به کشور های عراق، امارات و افغانستان است. یک از مسائل مهم در فرایند صادرات محصولات ایرانی به عراق، ارتباطات گسترده با شرکای تجاری در این کشور است. کارشناسان مهرسا بازرگان این ارتباطات را به خوبی فراهم کرده اند. البته که صادرات کالا تنها فعالیت این مجموعه نیست. بلکه مجموعه مهرسا وارد کننده تخصصی انواع کالاهای مورد نیاز در بخش صنعت از کشور های چین و امارات است. در صورت تمایل برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

بازرگانی عراق
تجارت با عراق
اگر بخوام به عنوان یک تولید کننده ایرانی نظر خودم را درباره صادرات به عراق بگویم. مهرسا بازرگان با حمایت از کارگاه تولیدی من باعث شد که علاوه بر فروش پوشاک در داخل کشور، بتوانم محصولاتم را به کشور عراق که از نظر مذهبی به ما نزدیک هستند صادر کنم و هیچ مشکلی در این مسیر نداشته باشم.
آیکون شخص
حسین رضایی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید