بازرگان در دبی

صادرات محصولات ایرانی به دبی امارت

امارات کشوری کوچک اما دارای استراتژیک است که اقتصاد آن تاثیرات زیادی بر دنیا دارد. بنابراین برای صادرات انواع محصولات به دبی امارات، لازم است که اطلاعات کافی درباره این کشور کسب کنید. در واقع امارات آب و هوای گرم و خشکی دارد و به همین علت پرورش انواع محصولات کشاورزی در آن کار دشواری است. پس واردات این نوع محصولات از مناطق مجاور از جمله ایران صورت می گیرد. کالاهای گوناگونی از ایران وارد امارت می شوند. از جمله آن ها می توان به میوه جات، پسته، انواع سنگ و… اشاره کرد؛ که در حجم انبوه به دبی امارات صادر می شوند.

مزایای صادرات کالا به دبی امارت

  • بازار مناسب و خریداران خوب
  • سیستم بانکی باز و امکان صادرات و واردات برای تجار
  • امکان ارتباط با بزرگترین شرکت ‌های دنیا از طریق تجارت با امارات
  • تجارت با اقتصاد پایدار (نرخ تورم حدود 2.1)
  • در امارات به شرکت ‌ها، مالیاتی تعلق نمی گیرد
ارزیابی بازار
ثبت قرارداد
حمل کالا

صادرات کالا به دبی امارات از قوانین و مراحل خاص خود تشکیل شده است. شما برای قدم گذاشتن در این مسیر، حتما بایستی از تمامی این قوانین آگاهی داشته باشید تا مشکلات و یا ضررهای احتمالی، تحدیدتان نکند. صادرات کالا به دبی به طور معمول از طریق شرکت های بازرگانی واقع در دبی انجام می گیرد. پس باید با یک شرکت بازرگانی واقع در دبی قرارداد همکاری ببندید. بنابراین مجموعه مهرسا بازرگان با ارتباطات گسترده در دبی امارت، با بالاترین سطح رضایت، محصولات تولیدی هم میهنان گرامی را در حجم انبوه به دبی صادر می کند.

باربری امارات
موزه دبی
شرکت مهرسا بازرگان با صادرات پرتقال به دبی سود بسیاری را برای ما رقم زد. شهر تنکابن در مازندران به برداشت عظیم پرتقال معروف است و این حمایت از تولید کننده باعث پیشرفت ما می شود.
آیکون شخص
احمد بزرگ نیا
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید