تجارت افغانستان

صادرات محصولات ایرانی به افغانستان

یکی از فقیرترین کشورهای جهان افغانستان است. نکته جالب این است که حتی در بدترین شرایط و با وجود جنگ های داخلی، صادرات محصولات ایرانی به افغانستان همچنان ادامه دارد. به این معنا که همواره تجار ایرانی صدها میلیون دلار از انواع محصولات و خدمات را به افغانستان صادر می کنند. در واقع این کشور همواره به برخی کالا ها نیاز دارد که این نیاز به شرایط خاصی مانند جنگ یا بحران های سیاسی وابسته نیست. در سال 1399 کشور افغانستان عنوان پنجمین بازار صادراتی ایران را به خود اختصاص داد.

مزایای صادرات به افغانستان

  • وجود مرز زمینی مشترک
  • نزدیکی فرهنگی، مذهبی و زبانی
  • استقبال مردم افغانستان از کالاهای ایرانی
  • افتتاح راه‌آهن خواف_ هرات
ارزیابی بازار
ثبت قرارداد
حمل کالا

سال ها جنگ و ناپایداری سیاسی، افغانستان را به کشوری ویران و وابسته به کمک های خارجی تبدیل کرده است. از جمله کالاهای صادراتی به افغانستان عبارتند از: آهن و فولاد، ماشین آلات و تجهیزات الکتریکی، غلات، قند، شکر، شیرینی، روغن های حیوانی یا گیاهی، لوازم مکانیکی و… . شرکت مهرسا بازرگان با صادرات محصولات ایرانی در حجم انبوه، همواره از تولید کنندگان ایرانی حمایت می کند تا در شرایطی امن صادرات به افغانستان را تجربه کنند. البته که صادرات کالا تنها فعالیت این شرکت بازرگانی نیست. بلکه مجموعه مهرسا بازرگان، وارد کننده تخصصی انواع کالاهای مورد نیاز در بخش صنعت از کشور های امارات و چین است. در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان در زمینه مورد نیاز خود، می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

تجارت و بازرگانی
باربری به افغانستان
به عنوان کسی که می دانستم صادرات چقدر قوانین و مقررات و مراحل سختی دارد. فکر نمی کردم که شرکت مهرسا تا این این اندازه شرایط را برای من راحت کند و همه مراحل صادرات به افغانستان را قانونی پیش ببرد. خوشحالم که به این مجموعه اعتماد کردم و تجهیزات ساختمانی را به افغانستان صادر کردم.
آیکون شخص
علی میرزایی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید