خدمات door to door چیست؟

door to door به این معنی است که شرکت ارائه دهنده فعالیت های بازرگانی، محصول مورد نظر را از درب کارخانه یا محلی که مشخص شده است تحویل می گیرد. بعد از آن با طی مراحل گمرکی از کشور مبدا خارج می کند و از طریق حمل هوایی یا دریایی به گمرک کشور مقصد می رساند. سپس در آن محل با طی مراحل گمرکی و ترخیص کالا، به وسیله حمل زمینی، کالا به درب محل مورد نظر مشتری ارسال می شود. به طور کلی خدمات door to door گام های مختلفی دارد. در واقع شرکت ارائه دهنده این خدمات بایستی دارای سیستم یکپارچه ای باشد تا این مراحل را با بهترین شرایط ممکن به انجام برساند.

مراحل خدمات درب به درب

  • بسته ‌بندی کالا و انتقال آن از مبدا
  • تهیه اسناد حمل و نقل (لیست گواهی مبدا، صورت‌ حساب تجاری، لایحه و...)
  • بارگیری و تخلیه در فرودگاه یا بندر و ترخیص کالا از گمرک
  • حمل و نقل به فرودگاه یا بندر کشور مقصد
  • تحویل به آدرس نهایی مشتری
قرارداد رسمی
ضمانت محصول
تحویل کالا
شرکت مهرسا بازرگان با ارائه خدمات door to door انواع حمل و نقل کالا را به تجار ارائه می دهد. انتخاب روش حمل و نقل به حجم، وزن و مهلت ارسال کالا بستگی دارد. تفاوت اصلی بین حمل و نقل هوایی و دریایی، مدت زمان حمل و نقل است. در واقع، حمل و نقل هوایی بسیار سریع ‌تر از نوع دریایی انجام می‌گیرد.
مجموعه مهرسا با بهره ‌گیری از پرسنل متخصص، باتجربه و با انگیزه و همچنین دارا بودن دفاتر بازرگانی در شهرهای تهران، اصفهان و دبی توانایی انجام دقیق و سریع کلیه خدمات بازرگانی را به مشتریان خود دارد. جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خدمات door to door با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
مجموعه مهرسا برای من دو تخته فرش دست بافت را از درب منزل تحویل گرفت و یکی از اقوام من آن را در کشور دبی دریافت کرد. این فرش ها برای من خیلی با ارزش بود و خوشحالم که این مجموعه ارسال بار را با اطمینان و ضمانت برای من انجام داد.
آیکون شخص
پیمان برخورداری
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه