حمل و نقل هوایی با مهرسا

به جابجایی کالا یا مسافر از طریق مسیر های هوایی در داخل یک کشور یا خارج از مرزهای آن، حمل و نقل هوایی می گویند. در این حوزه انتقال کالاهایی که ماهیت تجاری دارند را کارگو می نامند. اکثر محموله هایی که به این روش به مقصد ارسال می شوند محصولاتی هستند که باید به سرعت به مقصد برسند. زیرا طولانی شدن زمان تحویل باعث از بین رفتن یا فاسد شدن محموله می گردد. از جمله این کالاها محصولات کشاورزی و محموله های غذایی هستند.

مزایای حمل و نقل هوایی بار

  • سرعت بالای جابجایی
  • از جمله ایمن ترین روش ها در حمل و نقل
  • کاهش هزینه های نقل و انتقال
  • حمل و نقل انعطاف پذیر(عبور از چند کشور بدون نیاز به توقف و انجام عملیات گمرکی)
مونتاژ محموله
ساختRFT
سفارش حمل و نقل

به طور کلی می توان گفت که ارسال هوایی بار جزو بهترین گزینه از نظر مدت زمان حمل و ایمنی محصول است. مجموعه مهرسا بازرگان با اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های مربوطه ارائه کننده خدمات حمل و نقل بین المللی برای انواع بار در صنایع گوناگون می باشد. این مجموعه معتبر با ارتباطات گسترده با شرکت های باربری جهانی حمل و نقل هوایی را در امنیت کامل برای شما فراهم می کند. همچنین مهرسا بازرگان مشاور و مجری خدمات واردات و صادرات و وارد کننده تخصصی کالاهای مورد نیاز بخش صنعت از چین و امارات می باشد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

ارسال تضمینی بار مخصوصا برای محصولات کشاورزی، موضوعی بود که همیشه ذهن من را درگیر کرده بود. زیرا فکر می کردم حمل و نقل هوایی، محصولات خوراکی را با آن کیفیت اولیه به مقصد نمی رساند. اما در آخر به مجموعه مهرسا اعتماد کردم و بدون فاسد شدن محصولاتم آن ها را به کشور امارات ارسال کردم.
آیکون شخص
حمید طبابایی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه