حمل و نقل زمینی با مهرسا

در حمل و نقل زمینی کالا از کامیون های چادر دار و کانتینری جهت ارسال مرسوله استفاده می کنند. این روش یکی از کم هزینه ترین روش ها برای ارسال بار به خارج از کشور است. البته ارسال بار از این طریق به کشور هایی امکان پذیر است که مبدا و مقصد با یکدیگر مرز خاکی داشته باشند. در انتقال بار به روش زمینی، با مدت زمان طولانی تری جهت ارسال بار روبه رو خواهیم بود. معمولا برای ارسال محموله ها حجیم و بزرگ که وزن زیادی هم دارند، از روش زمینی استفاده می شود. زیرا در موقعیت فعلی هزینه ارسال هوایی بار افزایش چشمگیری داشته است.

مزایای حمل و نقل زمینی کالا

  • ارزان‌ تر از حمل هوایی و دریایی
  • حمل بار در 24 ساعت شبانه ‌روز
  • امکان جابه‌ جایی انواع مختلف کالا
  • ایمنی بالا و هزینه مراقبت کم تر در مقایسه با سایر حمل‌ ها
در حوزه حمل و نقل به انتقال کالاهایی که ماهیت تجاری دارند کارگو می گویند. کارگو به روش زمینی (ترانزیت جاده ای) در خصوص کالاهای تجاری بین کشور هایی که با یکدیگر مرز خاکی دارند، رایج است. از جمله این کشور ها می توان به عراق اشاره کرد.
 
جاده ای
ریلی
زمینی- آبی

مجموعه مهرسا بازرگان به عنوان مشاور و مجری خدمات بازرگانی انواع خدمات حمل و نقل از جمله حمل و نقل هوایی، دریایی و زمینی را به مشتریان خود ارائه می دهد. از دیگر فعالیت های تخصصی این مجموعه صادرات محصولات ایرانی به کشور های عراق، امارات و افغانستان است. همچنین مهرسا وارد کننده کالاهای صنعتی از کشور های چین و امارت به داخل کشور می باشد. در صورت تمایل به دریافت مشاوره رایگان در زمینه مورد نیاز خود، با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

به نظر من حمل و نقل زمینی برای ارسال محصولاتی که فاسد نمی شوند خیلی مناسب است. البته برای من بخاطر مرز زمینی ایران و عراق این موضوع فراهم بود.
آیکون شخص
پیمان برخورداری
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشورها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه