باربری امن

بیمه باربری با مهرسا بازرگان

سلامت کالا نه تنها برای صاحبان بار، بلکه برای شرکت های حمل و نقل نیز مسئله مهمی است. البته تنها بار نیست که باید سالم به مقصد برسد بلکه سلامت افراد و همچنین وسیله نقلیه هم مورد توجه قرار می گیرد. در هر حال حادثه خبر نمی کند و همواره با وجود تمام احتیاط ها، آسیب در کمین حمل و نقل است. اما خوشبختانه با وجود بیمه باربری می توانیم این خسارت ها را به میزان حداقل برسانیم. در واقع بیمه باربری برای کسانی که در حوزه حمل و نقل کالا خدمات خود را ارائه می دهند و همچنین کسانی که قصد دارند به تازگی وارد این حرفه شوند اهمیت بسیاری دارد.
 

انواع بیمه باربری بر حسب محدوده جغرافیایی

  • بیمه حمل و نقل واردات/صادرات
  • بیمه ترانزیت
  • بیمه داخلی
بیمه باربری یا بیمه حمل و نقل قراردادی ما بین شرکت حمل و نقل و صاحبان محصول با بیمه گر است. این قرارداد موجب تعهد بیمه گر می شود تا در ازای دریافت مبلغ مشخص از طرف بیمه گزار، در صورت اعمال خسارت به اموال و افراد ثالث، خسارات را جبران کند. در واقع در زمان انتقال کالا از مبدا به مقصد، اگر هر گونه خسارتی به کالا وارد شود یا بیمه گزار ملزم به پرداخت هزینه های اضافی گردد؛ خسارت از سوی بیمه گر طبق مفاد بیمه نامه پرداخت خواهد شد.
مجموعه مهرسا بازرگان به عنوان مشاور و مجری خدمات واردات و صادرات آماده ارائه انواع بیمه باربری برای کالاها و محصولات شماست. در صورت تمایل به دریافت مشاوره تخصصی، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
بیمه هوایی
بیمه زمینی/ریلی
بیمه دریایی
باربری امن
باربری امن
از نظر من اگر کالای ارسالی بیمه نشود، هیچ ضمانتی برای سلامت کالا وجود ندارد. حتی اگر شرایط ایمن و مطمئن باشد باز هم لازم است تا بار ارسالی بیمه شود. برای ما هم شرکت مهرسا تمام مراحل را قانونی و اصولی پیش برد و توانستیم محصولاتمان را با خیال راحت به امارت صادر کنیم.
آیکون شخص
احسان خدادادی
مشتری

سوالی دارید؟
با ما تماس بگیرید

بروشور

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه

الان با ما تماس بگیرید